inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava, Dostál Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava, Dostál Praha

Komplexní dopravní incomingové a zájezdové služby po České republice i v zahraničí, zájezdy pro cestovní kanceláře, školní autobusové zájezdy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů, ale i přepravu menších skupin osob.

http://www.dostalpraha.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava, Dostál Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mezinárodní doprava Hollandr transport, Praha
Rozvoz námořních kontejnerů z německých přístavů Hamburk, Bremerhaven. Komplexní služby při dovozu kontejnerů a to jak samotný transport, uvolnění kontejneru v přístavu, zajištění celních dokumentů, obstarání certifikátů, licencí při dovozu zboží z asie, poradenství.
Převoz hospodářských zvířat Dalečín
Dopravní firma Petr Skalník se zabývá vnitrostátní i mezinárodní přepravou hospodářských zvířat. Dále také zajišťuje transport plemenných a chovných zvířat na hospodářské výstavy a veletrhy. K dispozici máme 11 nákladních vozidel s různou kapacitou, které jsou opatřeny napáječkami, větráky a dalším vybavením, aby převoz nebyl pro zvířata příliš stresující.
Poskytování služeb v oblasti autodopravy. Autodoprava SPORYDO, Hradec Králové
Silniční doprava zásilek v rámci České republiky a po celé Evropě v exportu a importu, včetně nadrozměrných zásilek.
Autodoprava - zasilatelství
Společnost specializující se na dopravu a zasilatelství v ČR a SR, expresní přeprava nákladu. Kompletní služby přepravy a zasilatelství plné dlouholetých zkušeností získaných na cestách, díky nimž Vám můžeme v rámci ČR a SR garantovat spolehlivou přepravu Vašeho zboží či materiálu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní dopravní incomingové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní dopravní incomingové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar