inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha

Luxusní zájezdová autobusová doprava s profesionálním servisem a ochotnými řidiči. Dopravní společnost DiamondTour nabízí vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu s více jak 20ti letou praxí. Díky obrovským zkušenostem Vám můžeme nabídnout profesionální servis od kvalitního dispečinku přes luxusní vozový park až po ochotné řidiče. Zajistíme pro Vás jakoukoliv dopravu, zorganizujeme firemní akce, školní zájezdy a podobně.

http://www.diamondtour.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování Praha – Auteko
Auteko stěhování Praha pro Vás zajišťuje stěhování v rámci nejen Prahy, ale také celé ČR. Stěhování Auteko Praha je tu pro Vás a ochotně pomůže naplánovat právě vaše stěhování.
Zastupování před celními orgány, hlášení Intrastat, Visinet Ostrava
Zajistíme pro vás hlášení a veškerou agendu spojenou se systémem sběru a zpracování dat pro sledování obchodu se zbožím mezi členskými státy Evropské unie (Intrastat). Zaregistrujeme vás, zajistíme správné celní zařazení zboží, garantujeme vám včasné odeslání hlášení na celní úřad.
Autobusová doprava NetBus Service Praha
Vnitrostátní a mezinárodní nájemní autobusová doprava. Zajištění hromadné přepravy osob. Rodinná firma NetBus Service nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy.
Silniční motorová doprava nákladní Aleš Rybisár , Štoky
Silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní i mezinárodní. Firma provozuje vozidly do a nad 3,5 tuny. Přepravy provádíme 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Luxusní zájezdová autobusová na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Luxusní zájezdová autobusová v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Xbags – batohy Dakine, kufry Samsonite
Internetový obchod Xbags nabízí široký sortiment batohů Dakine, kufrů Samsonite, cestovních zavazadel, příručních zavazadel, kabelek, aktovek, batohů na notebook, penálů a peněženek.
Velvyslanectví Brazilské federativní republiky, Praha
Konzulární, obchodní a kulturní informace. Zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Brazílie. Zastupování zájmů brazilských občanů. Podpora mezinárodního obchodu.
Osvetleni-elektro.cz internetový prodej
Internetová prodejna www.osvetleni-elektro.cz Vám nabízí kompletní nabídku svítidel, osvětlení a elektroinstalačního materiálu pro Vaši stavbu, dům, kancelář nebo prodejnu od výpočtu, návrhu až po dodávku a realizaci. Pro Vaše provozovny nabízíme Lištové systémy, Expoziční osvětlení, Zářivkové mřížkové osvětlení a mnoho dalšího.
Hotel Maxičky ubytování Děčín
Atraktivní prostředí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní pobyty. V okolí najdete řadu možností pro turistiku, cykloturistiku a terény pro běžkaře. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci, letní terasu s grilováním.
Číštění kanalizaci Praha
Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Volná místa
Volná místa
bazar