inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 19. října 2018 svátek má Michaela
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha

Luxusní zájezdová autobusová doprava s profesionálním servisem a ochotnými řidiči. Dopravní společnost DiamondTour nabízí vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu s více jak 20ti letou praxí. Díky obrovským zkušenostem Vám můžeme nabídnout profesionální servis od kvalitního dispečinku přes luxusní vozový park až po ochotné řidiče. Zajistíme pro Vás jakoukoliv dopravu, zorganizujeme firemní akce, školní zájezdy a podobně.

http://www.diamondtour.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mezinárodní spedice good sped s.r.o. autodoprava, nákladní doprava, spedice
Naše spedice zajišťuje kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy. Nabízíme kamionovou dopravu, expresní přepravu, přikládku kusových zásilek. Nonstop operátor
Přeprava nadrozměrných nákladů, spedice HK Trans Kolín
Společnost HK Trans je ryze českou soukromou společností, která se zabývá převážně nadrozměrnou silniční dopravou a spedicí. Naším krédem je tvrdá práce zaměřená na kvalitu poskytovaných služeb. Snažíme se plnit náročné požadavky našich zákazníků a partnerů a nabízet jim vždy ty nejlepší služby. Na našich vozidlech přepravíme Vaše nadměrné náklady překračující rámec standardní kamionové přepravy v mezinárodní i tuzemské dopravě. Rychle vyřizujeme všechna potřebná povolení pro nadrozměrné transporty.
Přeprava nadměrných nákladů, nadrozměrná přeprava Hynčica Kolín
Společnost Hynčica se zabývá přepravou nadměrných nákladů. Specializuje se zejména na přepravu sklízecích mlátiček a ostatních zemědělských strojů, harvestorů a ostatní lesní techniky, stavebních strojů, nadrozměrných nákladů podvalníky. Výhodou přepravy je výhodná cena vycházející z velkého objemu uskutečňovaných přeprav do celé Evropy.
Stěhování bytů a firem
Stěhování bytů a firem Praha. Disponujeme veškerým potřebným vybavením a technickým zázemím, které řeší požadavky pro nejnáročnější klienty. Tak je zákazníkovi nabízena ta nejvyšší kvalita. Hlavním cílem naši firmy je spokojený zákazník.

Naše tipy:
Zkuste hledat Luxusní zájezdová autobusová na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Luxusní zájezdová autobusová v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Izolace, sanace zdiva IZOSAN Vysoké Mýto
Izolace a sanace cihelného i kamenného vlhkého zdiva. Provádění chemických injektáží, chemických clon. Zarážení nerezových desek-plechů do spáry vlhkého zdiva. Diagnostika a návrh izolace zdiva se provádí na základě bezplatné obhlídky konkrétního objektu.
Foto Rady - fotorady.cz
Zajímáte se o focení a hledáte různé rady nebo tipy jak se co fotí? Profesionálové a poloprofesionálové radí jak co fotit. Přidejte se a podělte se i vy o své zkušenosti. Nebo si jen přečtěte zajímavé nápady na focení.
Garáže, přístřešky, zastřešení Eshop
Nabízíme prodej širokého sortimentu garáží, přístřešků, zastřešení, včetně pergol a zimních zahrad a dále také montovaných hal a mobilních domů. Obchodní část firmy dodává komplexní osvědčená garážová řešení zejména německých výrobců. Našim cílem je poskytnout zákazníkům plný servis od poradenských služeb, přes projektovou podporu až po dodání osvědčených garážových systémů. Díky propojení stavební a obchodní části společnosti poskytujeme skutečné komplexní služby včetně přípravných a dokončovacích služeb.
Dovolená v exotické přírodě CK Arcadia Air Praha
jsme specializovaná cestovní kancelář na kvalitní exotickou dovolenou na míru - pracujeme s experty na individuální exotickou dovolenou se zkušenostmi více jak 15 let. Nabízíme především poznávací a kombinované zájezdy do Asie, Afriky, Ameriky, Karibiku, Austrálie a Oceánie, ale také pobytové zájezdy do exotických zemí. Užijte si dovolenou s CK Arcadia Air. Vybavíme za Vás vše potřebné, aby jste si dovolenou v exotický přírodě co nejvíc užili. Navštivte náš web a vyberte si některou z našich nabídek.
Tvorba eshopu na míru
Pořiďte si vlastní eshop na míru. Tvorba eshopu na platformě OpenCart vám otevře nové možnosti. Umožněte nám maximalizovat váš roční obrat a staňte se jedním z našich úspěšných zákazníků. Díky individuálnímu přístupu a osobní péči zkušených odborníků vytváříme rentabilní e-shopy, které získávají velké procento zákazníků.

Volná místa
Volná místa
bazar