inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha

Luxusní zájezdová autobusová doprava s profesionálním servisem a ochotnými řidiči. Dopravní společnost DiamondTour nabízí vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu s více jak 20ti letou praxí. Díky obrovským zkušenostem Vám můžeme nabídnout profesionální servis od kvalitního dispečinku přes luxusní vozový park až po ochotné řidiče. Zajistíme pro Vás jakoukoliv dopravu, zorganizujeme firemní akce, školní zájezdy a podobně.

http://www.diamondtour.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Autobusová doprava DIAMOND TOUR Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nákladní doprava Třinec Jaroslav Morcinek
Zajišťujeme nákladní dopravu sklápěcími vozy Tatra. Nabízíme dovoz strusky, písku, štěrku, lomového kamene, uhlí, dřeva, zeminy a jiných materiálu dle Vašeho přání. Nabízíme odvoz výkopového materiálu od bagrů a rypadel na místo určené zákazníkem nebo do naší skromné deponie. Snažíme se splnit požadavky našich zákazníku co nejrychleji, k jejich maximální spokojenosti a doporučit nejvhodnější místa prodeje různých materiálů s důrazem na co nejnižší konečnou cenu pro zákazníka.
Levné Stěhování Krbec Praha
Levné stěhování Praha nabízí levné a kvalitní stěhovací služby v Praze a okolí včetně zajištění obalového materiálu. Nabízíme: víkendy bez příplatků, zkušení zaměstnanci, stěhování těžkých břemen, patra bez příplatků. Před stěhováním využijte bezplatné návštěvy technika. Ten se s vámi domluví na realizaci, odhadne náročnost stěhování, potřebný počet pracovníků a velikost auta s ohledem na vaše požadavky. We speak English.
Autobusová doprava mezinárodní a vnitrostátní, Bučovice
Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava zahraničními autobusy BOVA MAGIQ a FUTURA. Nabízíme pronájem autobusů vč. řidiče pro CK, kolektivy, incoming, transfery. Autobusový dopravce, zájezdová a najímaná doprava. Nabídku zpracujeme obratem.
Doprava, přeprava zboží do Ruska, celní zboží Eurosotra Praha
Provádíme dopravu zásilek do Ruska z České republiky a Evropské unie. Zajistíme pro Vás nebo Vašeho obchodního partnera nejen dopravu zboží do Ruska, ale především se specializujeme na celní odbavení na našich partnerských terminálech v Rusku (včetně vyřízení potřebných certifikátů a povolení) a po proclení samozřejmě dopravíme Vaše zboží příjemci po celém území Ruska. Zařídíme pro Vás expresní dodání optimální cestou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Luxusní zájezdová autobusová na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Luxusní zájezdová autobusová v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar