inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Auditorská společnost E - Audit, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Auditorská společnost E - Audit, Liberec

Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.

http://www.e-audit.cz
Zařazena v kategori:

Auditorské firmy

Profil stránky Auditorská společnost E - Audit,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mezinárodní poradenská společnost, s.r.o. Účetní a auditorské činnosti.
Účetní a auditorské činnosti a jejich revize, daňové poradenství, činnosti související s pěstováním lesa a těžbou dřeva a chov ryb.
Auditorská, poradenská společnost Auditcom Havířov
Auditorská a poradenská společnost Auditcom poskytuje služby v oblasti daní, účetnictví, auditu, fúzí, dotačního poradenství a financování firem. Dále vypracovává znalecké posudky v oboru ekonomika. Náš odborný tým Vám poskytne komplexní, rychlé a profesionální služby v oblasti auditu, účetnictví a ekonomického poradenství.
Auditorská společnost AUDIT CONSULT ABL s.r.o. s působností po celé České republice.
Společnost AUDIT CONSULT ABL s.r.o. provádí auditorské, účetní a poradenské služby u klientů všech velikostí po celé České republice. Mezi naše klienty patří obchodní společnosti, družstva i neziskový sektor.
Jana Uhlířová CPA Audit Liberec
Auditorská firma, audit územních samosprávných celků, přezkoumání hospodaření, finanční a výkonnostní audit.

Naše tipy:
Zkuste hledat Audit řádných a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Audit řádných a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar