inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Auditorská společnost E - Audit, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Auditorská společnost E - Audit, Liberec

Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.

http://www.e-audit.cz
Zařazena v kategori:

Auditorské firmy

Profil stránky Auditorská společnost E - Audit,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Auditorské služby AUDIT CONSULT ABL s.r.o.
Společnost AUDIT CONSULT ABL s.r.o. provádí auditorské, účetní a poradenské služby u klientů všech velikostí po celé České republice. S poskytováním auditorských služeb máme mnohaleté zkušennosti.
Auditorská, poradenská společnost Auditcom Havířov
Auditorská a poradenská společnost Auditcom poskytuje služby v oblasti daní, účetnictví, auditu, fúzí, dotačního poradenství a financování firem. Dále vypracovává znalecké posudky v oboru ekonomika. Náš odborný tým Vám poskytne komplexní, rychlé a profesionální služby v oblasti auditu, účetnictví a ekonomického poradenství.
Jana Uhlířová CPA Audit Liberec
Auditorská firma, audit územních samosprávných celků, přezkoumání hospodaření, finanční a výkonnostní audit.
Audit a poradenství FIZA Brno
Auditorská a poradenská společnost poskytující své služby v rámci auditu, stutární, konsolidace, přezkoumání hospodaření, ověření zakázky. Personální a marketingový audit, účetní, daňové a podnikatelské poradenství. Poradenství organizační i personální.

Naše tipy:
Zkuste hledat Audit řádných a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Audit řádných a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar