inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Aquaparky Koupaliště Bazény Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Aquaparky Koupaliště Bazény

Aquaparky, koupaliště, bazény, to vše najdete na této webové stránce. Přehledný seznam obsahuje důležité informace jako otevírací dobu, nabízené služby v aquaparcích a největší lákadla každého místa.

http://www.aquaparky-koupaliste.cz
Zařazena v kategori:

Vodní sporty

Profil stránky Aquaparky Koupaliště Bazény

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čluny, lodě, lodní motory BOAT007 eShop
Nabízíme nafukovací čluny a motorové lodě různých značek včetně lodních motorů a široký sortiment lodního příslušenství pro maximální pohodlí Vaší plavby. Námi nabízené lodě jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. V sekci lodní motory naleznete široký výběr různých značek za příznivé ceny. Provádíme také servis nafukovacích člunů, lodí a lodních motorů a to zakoupených nejen u nás.
Internetový obchod s plaveckými pomůckami
Internetový obchod s plaveckými pomůckami certifikovanými a testovanými pro nejmenší děti od českého výrobce. Nabízíme plavecké desky, plováky, plavecké brýle, vodní nudle a hračky do vody. Slevy pro plavecké školy a kluby provozující plavání dětí a kojenců.
Czech Marine lodě, lodní motory
Prodej, servis a půjčovna lodě, lodních motory, nafukovací čluny, motorové lodě a veškeré příslušenství, které lze k lodi dostat. Nově také nabízíme elektrokola Frisbee a obytné automobily a přívěsy značky Knaus a veškeré příslušenství ke karavanům od Frankany. Koukněte se na nás!
Půjčovna lodí U Čerta Berounka Všeruby
Provoz půjčovny lodí a vodáckých potřeb a dále pořádání vodáckých kurzů. Půjčovna lodí U Čerta je specialista na řeky Berounku, Ohři a Otavu. Půjčujeme především plastové kanoe, kajaky, pádla, barely, lodní vaky a další vodácké a tábornické vybavení. Veškeré vybavení vám přivezeme na smluvené místo a stejně tak ho i odvezeme.

Naše tipy:
Zkuste hledat Aquaparky, koupaliště, bazény, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Aquaparky, koupaliště, bazény, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar