inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Antikvariát a bazar HistoryShop.cz Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Antikvariát a bazar HistoryShop.cz

Antikvariát, bazar, vetešnictví, on-line prodej zaměřený na staré knihy a antikvity. Staré knížky, pohlednice, fotografie, atlasy. Nákup a prodej za hotové i do komise.

http://shop.abchistory.cz/
Zařazena v kategori:

Historie

Profil stránky Antikvariát a bazar HistoryShop.cz

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kalendář, svátky – antické, řecké, římské
Na stránkách je umístěn popis římských oslav a slavností, jak byly slaveny podle kalendáře v průběhu roku v souvislosti s mytologií.
Heraldika jako jedna z tzv. Pomocných věd historických
S komunální heraldikou zahrnující znaky měst a obcí se setkává běžně člověk při návštěvě úřadů, na propagačních letácích a materiálech, nebo například na vozech veřejné dopravy, na fasádách veřejných budov a mnoha dalších místech.
Historie počítačů v Československu
Historie výpočetní techniky v Československu. Přehled generací počítačů. První samočinné elektronkové a tranzistorové počítače SAPO, EPOS, TESLA 200, EC 1021, MINSK, URAL, mezinárodní program JSEP, Výzkumný ústav matematických strojů a prof. Antonín Svoboda.
Československé legie (Klub přátel pplk. Karla Vašátky)
Stránky se věnují udržování povědomí o čs. legiích. Naleznete zde články o historii československých legií na Rusi, ve Francii, v Itálii i Srbsku , dobové fotografie, výzbroj, výstroj, podrobný seznam legionářské literatury, životopisy legionářů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Antikvariát, bazar, vetešnictví, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Antikvariát, bazar, vetešnictví, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektronické zabezpečení objektů Acces Praha
Dodávky systémů elektrické zabezpečovací signalizace. Instalace zařízení elektrické zabezpečovací signalizace v bytech a rodinných domech. Bezpečnostní ústředny, detektory pohybu.
Mimino.cz pro maminky a jejich děti
Aukce a bazar dětského zboží, diskuse, recepty a nápady kam s dětmi na výlet. Mimino.cz můžete využívat ke komunikaci s ostatními maminkami, k nákupu a prodeji dětských potřeb, plánování výletů a volného času s vašimi dětmi.
Hababidou, stránka o ostrove Hababidou, súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing
Stránka o ostrove Hababidou. Ostrov Hababidou v skutočnosti neexistuje. Súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing na Žilinskej univerzite.
Zahradnické služby
Sekání trávy, prořezávání dřevin, odstranění náletových dřevin, úklidové služby.
Okna a dveře na míru Uniwin
Ryze česká firma s mnohaletou zkušeností na trhu oken, dveří, garážových vrat, fasád a zimních zahrad. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky a služby. Okna, dveře a fasády vyrábíme a montujeme z plastu, dřeva, hliníku a dřevo-hliníku. Naleznete u nás širokou nabídkou doplňků jako parapety, žaluzie, rolety, garážová vrata, střešní okna. Provádíme veškeré stavební práce související s výměnou oken při rekonstrukcích, nebo se zabudováním oken do novostaveb, ekologickou likvidaci odpadů a záruční i pozáruční servis.

Volná místa
Volná místa
bazar