inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Antik Cerman - Restaurování nábytku Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Antik Cerman - Restaurování nábytku

Firma Antik Cerman restauruje nábytek. Vyrábí repliky lidového nábytku. Vykupujeme starý nábytek. Prodáváme nově zrenovovaný nábytek. Využijte naší nabídku, a pořiďte si originální kus nábytku.

http://antikcerman.cz
Zařazena v kategori:

Nábytek výroba

Profil stránky Antik Cerman - Restaurování nábytku

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kuchyně, stolařství, truhlářství Olomouc
Výroba a prodej zakázkového nábytku. Naše stolařství se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku a atypických interiérů. Náš nábytek splňuje všechny požadavky moderního designu. Pomůžeme vám vybavit kuchyně, obýváky, ložnice, ale také školy, kanceláře, dílny apod. Vyrobíme pro vás vestavěné skříně, postele a schody. Pomůžeme vám s návrhem (3D návrh zdarma) a poté i s realizací vašich přání.
Výroba nábytku na zakázku. Truhlářství a čalounictví, Miroslav Doležal, Třebíč.
Výroba nábytku, kuchyně, vestavěné skříně, kanceláře, prodejny a hotely, sedací soupravy a spoustu dalšího.
Laminátové podlahy kuchyně na míru kancelářský nábytek
Firma JS Interiéry se zabývá činností v oblasti realizací interiérů. Zaměřujeme se na prodej produktů, odbornou montáž a pokládku od prodejců jako jsou OFFICE PRO a BALTERIO. Dále se zabýváme výrobou kuchyňských linek na míru a jejich kompletní montáží. Provádíme i montáže již Vámi zakoupeného nábytku, vestavěných skříní, kuchyní, dětských a obývacích sestav, plovoucích podlah atd.
Nábytek, zakázková výroba nábytku pro Váš lepší domov TRIANT Kutná Hora
Český výrobce luxusního stylového nábytku s mnohaletou tradicí. Široký sortiment židlí, stolů a sedacích souprav vyráběných na zakázku podle přání zákazníka. Dále italský a španělský designový nábytek. Velkou předností nábytkových řad Triant je flexibilní výroba v Kutné Hoře. Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky, můžeme Vám nábytek vyrobit na míru. Se zakázkovou výrobou máme mnoho zkušeností.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma Antik Cerman na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma Antik Cerman v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Tvorba pražského malíře Jiřího Němce
Obrazy a výstavy. V poslední době se Jiří Němec ve své tvorbě zaměřuje na ornament, jako základ výtvarného umění.
Vodoinstalatér, Vodoinstalatérství Šimeček Jičín
Moje firma působí v oblasti voda-topení-odpady v Jičíně a okolí. Zabývám se montážemi, kompletními dodávkami veškerých zařízení i běžnou údržbou a opravami v domácnostech.
Půjčovna nářadí Brno
Půjčovna stavebního nářadí Chmela, Brno. Nabízíme cenově výhodný pronájem. Máme v nabídce bourací, sekací, vrtací či řezací nářadí. Dále nabízíme agregáty, vibrační techniku a další stavební nářadí.
Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava
Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů ve vysoké kvalitě. Nízkonákladové domy, sendvičové dřevostavby za skvělé ceny. Odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Na základě požadavků klienta dodáváme stavby v různé fázi rozestavěnosti od hrubé stavby až po stavbu na klíč. Naším klientům nabízíme individuální přístup a odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Při realizaci výstavby využíváme bohatých zkušeností získaných s výrobou a montáží dřevostaveb v USA a Irsku.
Výrobky z ovčí vlny. Internetový obchod pro pohodové bydlení a sladké spaní.
Ortopedické matrace, vlněné lůžkoviny, podložky z vlny, spací pytle, vlňené doplňky pro spaní, šály z kašmíru, vlněné koberce, prostředky na údržbu vlny.

Volná místa
Volná místa
bazar