inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Antik Cerman - Restaurování nábytku Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Antik Cerman - Restaurování nábytku

Firma Antik Cerman restauruje nábytek. Vyrábí repliky lidového nábytku. Vykupujeme starý nábytek. Prodáváme nově zrenovovaný nábytek. Využijte naší nabídku, a pořiďte si originální kus nábytku.

http://antikcerman.cz
Zařazena v kategori:

Nábytek výroba

Profil stránky Antik Cerman - Restaurování nábytku

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradní nábytek, židle i barové židle Nábytek Lino, Brno
Výroba nábytku, stolových podnoží, židlí. Prodej nábytku pro gastronomii, zahradní nábytek, barové židle, stoly a podnože. Zahradní nábytek a židle na celý život.
Zakázková výroba nábytku, Miroslav Holík, Šlapanice
Nábytek z masivního dřeva, dýhovaný nábytek nebo výrobky z laminované dřevotřísky. Kuchyně, kancelářský a stylový nábytek, vybavení hotelů, obchodů, laboratoří, lékáren a jiných provozů, vstupní dveře, obložení stropů a stěn, půdní vestavby.
Interiéry, výroba interiérů na zakázku, vestavěné skříně INKEA Třebechovice pod Orebem
Zakázkové truhlářství, vyrábíme a dodáváme interiéry. Návrh a výroba zakázkového nábytku. Vyrábíme interiéry kuchyní, bytový nábytek, vestavěné skříně, interiéry šaten, ložnic, také interiérové dveře. Dodáme atypický nábytek.
Návrh, design interiérů Avelon Praha
Provádíme návrh interiérů od designu, až po jeho realizaci. Design interiéru je velice důležití, proto pro vás navrhneme takový, ve kterém se budete spokojení. Splníme vám sen o dokonalém interiéru. Společnost AVELON Vám nabízí komplexní služby od návrhů po realizace v oblasti stavebnictví, designu, výroby a dodávky nábytku; reklamy všeho druhu a v neposlední řadě též služby v oblasti inženýringu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma Antik Cerman na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma Antik Cerman v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar