inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Anténní a satelitní technika Bártek Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Anténní a satelitní technika Bártek David, Havířov

Jsme specialisté v oboru televizních antén, satelitní techniky a příjmu DVB-T. Komplexní dodávka televizních antén a satelitní techniky od proměření signálu po návrh technického řešení a následné instalace systému.

http://www.bartek.cz
Zařazena v kategori:

Technika

Profil stránky Anténní a satelitní technika Bártek

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Filtrační síta, zařízení a technologické celky Czech Industrial Fabrics Blatná
Czech Industrial Fabrics dodává zařízení a technologické celky pro průmyslové filtrace kapalin a odvodňování městských a průmyslových kalů. Pro stroje jsme schopni dodat filtrační síta a tkaniny, odstředivky, pásové lisy a další.
Velkoobchod s čistící a úklidovou technikou. Kränzle, Karlovy Vary
Vysokotlakové čistící, podlahové mycí a zametací stroje, čističe koberců, pomůcky na mytí, jednokotoučové mycí stroje, parní čističe, vysavače, sací turbíny, čistící prostředky, pomůcky na úklid, hygienické systémy, vysokotlaková čerpadla, ...
Stínící technika DAVERIK, Velké Přítočno
Výroba a prodej stínicí techniky. Předokenní rolety a garážová vrata, horizontální a venkovní žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu. Zdarma přijedeme, poradíme a zaměříme.
Měřicí a regulační technika, JSP Jičín
Přístroje pro měření a regulaci tlaku, teploty, průtoku, tepla, hladiny, vodivosti, pH, O2 a vlhkosti. Dodávky i servis jednotlivých přístrojů, kompletních měřicích okruhů a dodávky zařízení MaR.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme specialisté v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme specialisté v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar