inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Anglická jazyková škola LITE Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Anglická jazyková škola LITE Praha

Anglická škola LITE ve všech regionech ČR. Učíme angličtinu přirozeným způsobem, podobně jako jste se naučili svůj rodný jazyk. Výuka angličtina je tak pro vás velmi snadná. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Anglické školy LITE fungují všechny na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky jazyků.

http://www.anglicka-skola-lite.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Anglická jazyková škola LITE Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Fotografické kurzy fotografování Studio Adler, Slaný
Pořádáme fotografické kurzy kde se naučíte jak správně fotografovat, jak spolu souvisí pojmy clona, čas, iso. Naučíme Vás správně exponovat, získáte dobré návyky správného zaostření, práce se zábleskovým světlem, práce s modelkou v ateliéru.
Francouzština, španělština Praha Jazyková škola
Efektivní výuka jazyků v centru Prahy, kurzy všech jazykových úrovní s českými lektory i rodilými mluvčími, výuka francouzštiny po celé ČR přes Scype, nově i výuka španělského jazyka, moderní učebny.
Jazyková agentura HOPE
Jsme dodavatelem služeb v oblasti jazykového vzdělávání, překladatelství, tlumočení a jazykového auditu. Nabízíme také kvalitní jazykové kurzy v Brně. Od roku 1997 poskytujeme kompletní jazykový servis.
Kurzy angličtiny Praha jazykové kurzy
Specializujeme se na výuku angličtiny, máme know-how, dlouholeté zkušenosti a vynikající, pečlivě vybrané a proškolené lektory. Metoda výuky používaná v jazykové škole LITE byla sestavena na základě dlouholetých výzkumů v oblasti výuky jazyků, a svojí jednoduchostí a účinností je naprosto jedinečná. Jazyková škola LITE existuje v Praze již čtrnáctým rokem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Anglická škola LITE na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Anglická škola LITE v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM, ELVL Sezimovo Ústí
Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.
Stavební opravy a rekonstrukce. ABD stavební, Děčín
Opravy a rekonstrukce domů a bytů, zejména rekonstrukce koupelen, fasád a interiérů, ale také na novostavby rodinných domů.
Vše pro střechy, izolace, fasády ABC STAVEBNINY Prostějov
Prodej stavebnin. Stavební materiály, dřevo, fasády, izolace, střechy, sádrokartony, barvy na zakázku.
Psací a počítačové PC stoly
Psací stoly, PC stoly, počítačové stoly, rohové pc stoly, rohové psací stoly, levné psací stoly - to vše v internetovém obchodě s psacími a pc stoly.
Need for Speed ProStreet
Fansite o dalším dílu slavné Need for Speed série.V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně.

Volná místa
Volná místa
bazar