inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. června 2018 svátek má Ivan
Vyhledat v Pozri:

Alternativní terapie EFT v Praze, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Alternativní terapie EFT v Praze, terapeutka Jana Čechráková

V mojí terapeutické praxi se zabývám technikou EFT, která je založena na teorii, že příčinou všech negativních emocí je porucha v našem energetickém systému těla. Cílem EFT je osvobození se od všech strachů, fobií, hněvu, žalu, pocitů bezmoci.

https://www.terapeuteft.cz
Zařazena v kategori:

Zdraví

Profil stránky Alternativní terapie EFT v Praze,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
KOMPLEXNÍ ZDRAVÍ
Ucelený pohled na Vaše zdraví, kondici, krásu dietologie, cvičení, relaxace a image. Wellness programy, výživové poradenství, konzultace, diety a hubnutí, online úprava jídelníčku, poradna, pomoc s nalezením vhodných doplňků stravy. Rehabilitace, osobní či skupinové trenérství, všeobecná sportovní příprava a tréninkové plány. Módní konzultace, relaxace a Reiki.
Náprava grafomotorických obtíží Ostrava
Nabízím individuální poradenství a nápravu grafomotorických obtíží u dětí předškolního a mladšího školního věku. Pořádám také skupinové kurzy zaměřené na rozvoj grafomotoriky a jemné motoriky.
SAFETOX BEAUTY - revoluce v likvidaci vrásek
Revoluce v likvidaci vrásek. Zbavte se vrásek bez jehel,injekcí,nadbytečné kosmetiky a chirurgických zákroků. Redukce vrásek o 11%-65% již během několika týdnu. Zcela bezpečný a unikátní způsob. Safetox je určen jak pro ženy, tak pro muže všech věkových kategorií.
Plané neštovice - běžná dětská nemoc
Plané neštovice patří mezi běžné dětské nemoci. Většina dětí si je zažije ještě před povinnou školní docházkou. Jedná se o virové onemocnění, které člověka postihne pouze jednou, protože si vytvoří doživotní imunitu.

Naše tipy:
Zkuste hledat V mojí terapeutické na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat V mojí terapeutické v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, které si zamilujete. ParfumCity.cz
Nabízíme více jak 1000 položek originálních značkových parfémů. Naše parfémy jsou až o 60% levnější než v kamenných obchodech. K tomu máte ještě možnost získání dalších slev na parfémy! Objednávky vyřizujeme většinou okamžitě.
Pasivní domy Liberec Ateliér pasivních domů
Navrhujeme a realizujeme nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízíme také odborné služby stavebníkům, typové i individuální projekty pasivních domů. Na základě požadavku investora zajistíme kompletní inženýrskou činnost spojenou s územním řízením a stavebním řízením pro povolení stavby pasivního rodinného domu. Realizace staveb pasivních domů na klíč v nejvyšší kvalitě.
Nandu.cz – webdesign a grafické studio
Nandu.cz nabízí profesionální zpracování www prezentací a firemního stylu (Corporate identity). Intuitivní e-shopy pro Vaše zákazníky, internetové aplikace na míru, vlastní jednoduchý publikační systém, originální design a interaktivní prvky pro vaše webové stránky. Služby v oblasti propagace a marketingu firem na internetu, poradenství. Grafické studio se zaměřuje na tvorbu firemního stylu, logotypů, merkantilních a propagačních tiskovin s originálním vzhledem na míru vašim záměrům.
Inovativní kosmetika Nantes, Martin Brudný Brno
Nantes Nanolaboratory je výrobcem inovativní kosmetiky založené na technologii molekul vody. Voda je hlavní ingredienci každého krému a díky NanoAQUA+ Nantes jsme schopni zajistit péči o hluboké vrstvy. Hydratace je základem péče o pleť. Je tajemstvím krásy, mládí a zářivého vzhledu. Dostupnost vody je nezávislé na typu pokožky, jejím stavu či věku podmínkou pro zdravý, krásný vzhled a pro její správné fungování.
Měniče napětí 220-110V pro přístroje z USA, měniče na 12/220V
Nabídka měničů (transformátorů) napětí 220/110, 230/115V pro přístroje dovezené za zámoří. Všechny výkony skladem.

Volná místa
Volná místa
bazar