inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. listopadu 2017 svátek má Emílie
Vyhledat v Pozri:

Alternativní terapie EFT v Praze, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Alternativní terapie EFT v Praze, terapeutka Jana Čechráková

V mojí terapeutické praxi se zabývám technikou EFT, která je založena na teorii, že příčinou všech negativních emocí je porucha v našem energetickém systému těla. Cílem EFT je osvobození se od všech strachů, fobií, hněvu, žalu, pocitů bezmoci.

https://www.terapeuteft.cz
Zařazena v kategori:

Zdraví

Profil stránky Alternativní terapie EFT v Praze,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kosmetické přístroje pro udržení mladistvého vzhledu ACW TECH Jablonec nad Nisou
Dovoz, distribuce a servis přístrojů pro používání v kosmetických a zdravotních zařízeních a domácnostech. Dodáváme Lymfodrenážní přístroje, parafínové vany včetně parafínu a příslušenství pro terapii teplem, Infra lampy a infra sauny. Dále nabízíme ultrazvukové kosmetické přístroje pro ošetření pleti, kavitační a radiofrekvenční přístroje pro každodenní péči o pleť.
Odšťavňovač aneb svěží a čerstvá šťáva
Víte, že kupované džusy a nápoje obsahují téměř minimum původních vitamínů ? Je to způsobeno hlavně dalšími ředidly, které mají nápoji prodloužit dobu trvanlivosti. Vyzkoušejte takový malý pokus...
Hyperaktivní močový měchýř
Hyperaktivní močový měchýř je soubor urologických symptomů (např. urgence, časté močení -frekvence, nykturie, urgentní inkontinence) ukazujících na dysfunkci dolních močových cest.
Brýle pro děti, dětská oční optika Optika Richter
Dětská oční optika Richter. Dnes však se co do módních záležitostí, stylů a kvality zpracování dětských brýlí neliší od obrub pro dospělé. Moderní dětské brýle nejen že jsou elegantní, díky čemuž zvedají značně sebevědomí, ale i pomáhají zlepšovat zrak.

Naše tipy:
Zkuste hledat V mojí terapeutické na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat V mojí terapeutické v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jsme přímí dovozci zboží.
Jsme přímí dovozci zboží firmy VIENETTA SECRET do České republiky. Toto zboží distribuujeme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích EU. Dále se zabýváme prodejem výrobků firem: L&L a CHEESE.
Levné výrobníky zmrzliny, šlehačky a vařiče cukrářských krémů Gelito
Gelito to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje, vařiče cukrářských krémů i výrobníky šlehačky Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.
Korektury firemních textů, studentských prací, knih. Třebíč
Korektury textů pro firemní publikace, seminárních, bakalářských, absolventských, diplomových, disertačních, rigorózních a jiných studentských prací, rukopisů atd. Vhodné také pro cizince, jejichž kostrbatou češtinu převedeme do spisovné podoby.
Modelingová agentúra Bohemia agency Brno
Modelingová agentura nabízí mimo modelek a modelů i moderátory, herce, fotografy, stylisty, vizážisty a děti pro reklamy a foto. Bohemia agency realizuje módní přehlídky světových značek a předních módních top styl designerů.
Reklamní předměty Dárek pro klienta
Reklamní předměty - velkoobchod, v nabídce více jak 5000 dárků za super ceny, množstevní slevy, agenturní provize. Zajistíme Vaše dárky včetně reklamního potisku již do týdne u Vás. Doprava zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar