inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Altány, Pergoly Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Altány, Pergoly

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu zahradních dřevostaveb – altány, pergoly a garážová stání. Podle Vašich přáni a představ vytvoříme 3D návrh a provedeme konzultaci.

http://www.altanypergoly.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Altány, Pergoly

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradnické služby KAŠE, Jílové u Prahy
Nabízíme komplexní služby, které se týkají zahrad všech typů i různorodých požadavků našich zákazníků. Návrhy, realizace a údržba zahrad.
Opravy, čištění studní Petřík Bílá Třemešná
Provádí služby v oblastí oprav a čištění studní již 34 let. Za tuto dobu se nám podařilo získat obrovské zkušenosti, o kterých si troufáme říct, že je má v ČR málokdo. Za naši práci a její kvalitu ručíme vlastním jménem. Jsme profesionálové a odvádíme poctivou práci. Naši zákazníci jsou s námi spokojeni. Vyzkoušejte nás i Vy. Rádi Vás přesvědčíme. Pomůžeme a zcela zdarma poradíme. Přijedeme za Vámi kamkoliv. Přijímáme zakázky na čištění a opravy studní z celé ČR.
Zahradní architektura, krajinářské a sadovnické úpravy BARTL České Budějovice
Náš obor je zahradní architektura. Veškeré práce, které souvisejí s výsadbou a údržbou zeleně. Parkové úpravy, firemní a veřejná zeleň, návrhy a realizace zahrad. Součástí je okrasná školka-zaměření na solitérní keře.
Realizace a architektura zahrady
Poradíme a pomůžeme Vám při tvorbě zahrady snů. S naší pomocí bude celý proces tvorby zahrady hrou. Kvalitní návrh podle nejnovějších trendů zajistí hladký průběh realizace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zaměřujeme se na na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zaměřujeme se na v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar