inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Altány, pergoly, zahradní domky, dětská Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Altány, pergoly, zahradní domky, dětská hřiště

Vyrobíme a dodáme altán pergola přístřešek na dřevo auto zahradní domky sruby chatky dětská hřiště veřejná dětská hřiště na zahradu zahradní nábytek terasy ze dřeva dětský domeček dřevěné bazény skluzavky houpačky prolejzačky zahradní sauny jezírka mostky filtrace vody a to vše včetně povrchové úpravy a montáže

http://kouzelnazahrada.com
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Altány, pergoly, zahradní domky, dětská

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Levná zahradní technika
Jsme specialisté pro Vaši zahradu .Prodáváme lesní a zahradní techniku pro chalupáře i profesionály.Naše služby jsou kvalitní,rychlé a spolehlivé.V naší nabídce najdete motorové pily, sekačky, pily
Dřevěný zahradní nábytek
Dřevěný zahradní nábytek se také vyrábí jako Teakový nebo Ratanový. Poradíme Vám jaký se Vám nejvíce hodí! S námi si svůj ideální dřevěný nábytek pro vaši zahradu určitě vyberete.
Firma Trepp-Art s.r.o. je od svého založení v roce 2002, specializovaná na zakázkovou výrobu dřevěných schodišť.
Dřevěné schody a schodiště vyrábíme na CNC strojích a dodáváme po celé ČR. Dřevěné i nerezové zábradlí na schodiště a schody, schodiště. Kompletní zpracování a návrh je realizován pomocí specializovaného počítačového programu. Výroba konstrukčních prvků je prováděna na CNC obráběcím centru, jenž zaručuje dodržení rozměrové přesnosti vyráběných dílců.
Realizace zahrad Jičín
Naše firma se specializuje na služby pro zahrady. Mezi naše činnosti patří např. realizace zahrad či terénní úpravy. Veškeré realizace zahrad provádíme dle přání a požadavků našich zákazníků. Během realizace zahrad tak můžeme zajistit také zpevněné plochy nebo závlahové systémy. Během naší činnosti jsme zajistili mnohé realizace zahrad. Víme tedy, co realizace zahrad přesně obnáší a jsme opravdovými profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Realizace zahrad provádíme pro zákazníky ve městě Jičín a širokém okolí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vyrobíme a dodáme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vyrobíme a dodáme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar