inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Akumulační podlahové topení teplovzdušné vytápění Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Akumulační podlahové topení teplovzdušné vytápění pro Vás Atelier ZILVAR Hradec Králové

AKU vytápění je teplovzdušný podlahový akumulační systém, při kterém je využíváno nadbytečné teplo z krbu a slunce. Získaná energie nejdříve přímo vytápí dům a poté je ukládána ve speciálním systému betonové podlahy. Při topení v krbu nebo svitu slunce do interiéru nedochází ani v nízkoenergetických domech k přetápění místností. Akumulační podlaha vyrovnává teplotní rozdíly.

http://www.aku-vytapeni.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Akumulační podlahové topení teplovzdušné vytápění

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Geopart - brány, vrata, pohony
Jsme brněnská společnost zabývající se prodejem garážových a průmyslových vrat a bran. Z dalšího sortimentu vybíráme pohony vrat nebo stínící techniku. Navštivte naši prodejnu vrat, bran a pohonů v Brně.
Monta montáže ocelových konstrukcí
Montujeme různé typy ocelových konstrukcí a provádíme veškeré s tím související práce, jako je opláštění a zastřešení budov a hal i zámečnické a svářečské práce.
Řemeslné práce - Stavební pohotovost
Potřebujete rychlé a kvalitní řemeslné práce v Praze a okolí? Zavolejte Stavební pohotovost! Nabízíme instalatérské, malířské, zednické, elektrikářské i zahradnické práce. Navíc zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytů a služby hodinového manžela.
Vizualizace, architektonické modely KLIMAKOM Brno
Kompletní grafický návrh včetně vizualizace. odely pro architekty, vizualizace, návrhy fasád, ručně lepené modely. Nabízíme Vám levné vizualizace interiérů, exteriérů, návrh fasády, zakreslení do fotografie, fotorealistické vizualizace, animace, 3D modely i fyzické architektonické modely.

Naše tipy:
Zkuste hledat AKU vytápění je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat AKU vytápění je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar