inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Akumulační podlahové topení teplovzdušné vytápění Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Akumulační podlahové topení teplovzdušné vytápění pro Vás Atelier ZILVAR Hradec Králové

AKU vytápění je teplovzdušný podlahový akumulační systém, při kterém je využíváno nadbytečné teplo z krbu a slunce. Získaná energie nejdříve přímo vytápí dům a poté je ukládána ve speciálním systému betonové podlahy. Při topení v krbu nebo svitu slunce do interiéru nedochází ani v nízkoenergetických domech k přetápění místností. Akumulační podlaha vyrovnává teplotní rozdíly.

http://www.aku-vytapeni.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Akumulační podlahové topení teplovzdušné vytápění

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kontrola staveb termovizí Ostrava, Brno
Provádíme termovizní měření odhalující závady a nedostatky staveb. Díky tomu lze stavby realizovat s maximální kvalitou. Měření provádíme kdekoliv, pobočky máme v Brně a Ostravě. Certifikovaný pracovník je schopen provést měření, a tak Vám pomoci odhalit poruchy Vaší stavby, nebo třeba zkontrolovat kvalitu stavebních prací, které jste si objednali. Jsme schopni měřit i pro průmysl, a tak Vám pomoci předejít haváriím.
Stavební, dokončovací práce, rekonstrukce domů Firma Čvančara Dolní Branná
Firma Čvančara provádí stavební práce, rekonstrukce domů včetně hydroizolací, tesařských, klempířských, malířských prací. S týmem zkušených tesařů odvedeme kvalitní poctivou práci. Naším cílem je, abyste neměli žádné další starosti se sháněním jednotlivých řemeslníků. Proto pro Vás všechny práce provádíme vlastními silami. Od základů a hrubé stavby až po vymalování novostavby, nebo zrekonstruovaných prostor.
Dřevostavby Bartoš Roubené domy Choceň
Bartoš Dřevostavby, s.r.o. vyrábí a montuje dřevostavby, roubenky, dřevěné konstrukce a krovy. Mimo dřevostaveb se firma zabývá projekční činností a výrobou konstrukčních prvků z lepeného dřeva (stěny, stropy, střešní pláště).
Stavební, pokrývačské práce, střechy Poděbrady
Střechy, rekonstrukce staveb, stavby na klíč, opravy střech, stavba pergol či zahradních domků, to vše zajišťuje společnost Milana Houžvičky, která sídlí ve městě Poděbrady. Opravy střech provádíme komplexně včetně služeb jako pokrývačství, klempířství a tesařství. Pro opravy střech zajišťujeme dodávku střešních krytin, střešních oken a dalších doplňků. Naše nejvyhledávanější stavby na klíč jsou především rodinné domy z cihlových systémů POROTHERM, HELUZ a YTONG. Stavby na klíč provádíme buď podle vašeho projektu nebo si můžete vybrat z naší nabídky typových staveb.

Naše tipy:
Zkuste hledat AKU vytápění je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat AKU vytápění je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodejce a autorizovaný servis Škoda Auto. JUBEKA, Valašské Klobouky
Prodej a servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Hyundai. Pozaruční servis pro všechny typy vozů.
Elektroinstalace Elektrorevize Ostrava
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, elektroinstalace. Elektrorevize spotřebičů, hromosvodů. Elektrikář pro rekonstrukce a montáže elektroinstalací bytové výstavby. Montáž přípojek nn.přepěťových ochran, proudových chráničů. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.
Střední průmyslová škola strojnická, Vsetín
Studijní obory a přijímací řízení. Čtyřleté studium, zkrácené studium pro absolventy SŠ, forma denní i dálková, bakalářské studium, univerzita třetího věku, profesní vzdělávání.
Těhotenská móda VELEBIL, Praha
Těhotenská móda - těhotenské oblečení, pro malé i velké, silné i tenké. Spodní prádlo pro těhotné, podprsenky i větších velikostí, pyžama a noční košile.
Home Staging s.r.o. návrhy interiérů
Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Volná místa
Volná místa
bazar