inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Akineta solutions s.r.o. IT služby Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Akineta solutions s.r.o. IT služby

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací a systémů na zakázku. Máme vlastní publikační, redakční systém pro tvorbu webových stránek a realizujeme tvorbu e-shopu na míru, e-shop pronájem. Dále poskytujeme IT konzultační služby.

http://www.akineta.cz
Zařazena v kategori:

Tvorba a programování

Profil stránky Akineta solutions s.r.o. IT služby

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tvorba webových stránek
Webdesign a programování webových aplikací, grafické návrhy nebo redesign webu. Kompletní realizace nové webové prezentace s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače.
Tvorba profesionálních eshopů a internetových obchodů na míru BlueGhost Praha
Tvorba profesionálních eshopů a internetových obchodů na míru. Máme za sebou více jak 400 projektů. Provedeme vás celým procesem internetového obchodování, tak abyste byli úspěšní. Jsme firma plná kreativních lidí s pořádnými dovednostmi. U nás je připraveno 15 zkušených odborníků s mnohaletou praxí v oboru a s dokonalým přehledem v současných trendech. Jedná se o programátory, grafiky, kodéry, projektové manažery a marketingové specialisty.
ČIP automatizace s.r.o. ASŘ, automaty
Průmyslová automatizace - projekt, výroba, servis. Řízení jednoúčelových strojů, výroba rozvaděčů, aplikace a programování PLC, revize. Návrhy a montáže rozvaděčů dle dodané specifikace.
Demaster - stavíme weby
Tvorba www, webdesign, redakční a publikační systémy (CMS), SEO optimalizace, intranety, internetové obchody ( e-shopy ), webhosting, registrace do katalogů a vyhledávačů, copywriting, tvorba log, bannerů, plakatů, firemní a jiné grafiky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Specializujeme se na na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Specializujeme se na v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM, ELVL Sezimovo Ústí
Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.
Stavební opravy a rekonstrukce. ABD stavební, Děčín
Opravy a rekonstrukce domů a bytů, zejména rekonstrukce koupelen, fasád a interiérů, ale také na novostavby rodinných domů.
Vše pro střechy, izolace, fasády ABC STAVEBNINY Prostějov
Prodej stavebnin. Stavební materiály, dřevo, fasády, izolace, střechy, sádrokartony, barvy na zakázku.
Psací a počítačové PC stoly
Psací stoly, PC stoly, počítačové stoly, rohové pc stoly, rohové psací stoly, levné psací stoly - to vše v internetovém obchodě s psacími a pc stoly.
Need for Speed ProStreet
Fansite o dalším dílu slavné Need for Speed série.V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně.

Volná místa
Volná místa
bazar