inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 16. listopadu 2018 svátek má Otmar
Vyhledat v Pozri:

Ajurvédská lékárna pro zdraví i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ajurvédská lékárna pro zdraví i dlouhověkost

Ajurvédské bylinné potravinové doplňky, ajurvédská kosmetika a péče o tělo. Elixíry, masážní oleje a přípravky, léčebné kůry, detoxikace. Kolekce vzdělávacích DVD - Ajurvéda, diagnostika, astrologie, horoskopy, strava, jóga, přírodní medicína, Vastu, masáže, traumaterapie a další. Kurzy na DVD.

http://www.ayurteka.cz
Zařazena v kategori:

Lékárny

Profil stránky Ajurvédská lékárna pro zdraví i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Internetová lékárna léky, vitamíny, kosmetika, minerály, online prodej
Online lékárna Best lekarna s širokým sortimentem léků. Léky volně prodejné, léky na předpis, homeopatika, vitamíny, potravinové doplňky, kosmetika. V naší internetové lékárně nabízíme výběr zboží z pohodlí Vašeho domova a tým odborníků Vám při tomto výběru je vždy připraven maximálně pomoci. Služby odborného poradenství v oblasti výběru léků a potravních doplňků zajišťujeme podle posledních standardů lékárenské péče o zákazníky a v souladu s nejnovějšími poznatky vývoje v oboru. Naše služby jsou poskytovány odborníky se specializovanou způsobilostí v oboru veřejné lékárenství.
Lékárna U Českého lva
Kompletní sortiment léků volně prodejných, potravní doplňky, čaje, kosmetiku a zdravotnické prostředky. V internetové lékárně můžete procházet téměř neomezeným množstvím sortimentu, jaké žádná jiná kamenná lékárna nemůže mít.
Online lékárna Brno volně prodejné léčivé prostředky a zdravotnický materiál
V naší internetové lékárně pohodlně a jednoduše nakoupíte volně prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a další sortiment. Naší specialitou jsou balíčky doporučených přípravků pro pobyt v exotických zemích. V neposlední řadě nabízíme také veterinární přípravky. Naše internetová lékárna si dala za cíl maximální spolehlivost a serióznost ve vztahu k zákazníkům i ve vztahu k zákonům a předpisům, které se naší branže týkají.
Online lékárna, široký sortiment léků Brněnská lékárna
Online lékárna s širokým sortimentem volně prodejných léků. Provozujeme kamennou lékárnu v Brně na Jugoslávské ulici. Jsme součástí značky BENU, která provozuje síť lékáren po celé ČR. Rádi Vám poradíme s vhodným lékem či doplňkem stravy. Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník, a proto ke každému přistupujeme individuálně a s maximální vstřícností. Provoz internetové lékárny zajišťují zaměstnanci BENU lékárny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ajurvédské bylinné potravinové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ajurvédské bylinné potravinové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek a kuchyně na zakázku AGILE, Vysoké Mýto
Nábytek a kuchyně na zakázku. V truhlářství AGILE vyrábíme na míru kuchyňské linky, nábytek do obývacích, dětských a studentských pokojů i do ložnic. Součástí dodávky je také bezplatný návrh od profesionálního interiérového designera s 3D vizualizacemi.
Distribuce módní lehké i těžké dámské konfekce. Chic Styl, Pečky
Firma má vlastní modelárnu, na všechny výrobky si tvoří vlastní návrhy a reaguje rychle na požadavky trhu, nejen klasickou konfekcí, ale i módními trendy.
Schiedel komíny Váš dům novým vytápěním
Komíny, komínových systémy Schiedel. Vybavujete Váš dům novým vytápěním? Pak budete nutně potřebovat nový a moderní komínový systém. Špičková komíny Schiedel Vám zaručují maximální účinnost a bezpečnost. Naše komínové systémy Vám dodáme přesně na konkrétní variantu. Popřípadě si můžete zvolit univerzální komínový systém a dle aktuální situace budete moci volit druh vytápění.
Ski.cz - Vše o lyžování, lyžařská střediska, lyžařské zájezdy.
Nabídky lyžování (lyžařské zájezdy) zde můžete hledat přímo podle Lyžařských lokalit. Naleznete zde informace o lokalitách a nabídky lyžování v daných střediscích.
Motokrosové oblečení, boty MX Shop Kolín
V našem rozsáhlém sortimentu naleznete motokrosové oblečení a doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení nabízíme v řadě kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar