inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Agriaffaires zemědělská technika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Agriaffaires zemědělská technika

Mezinárodní inzertní portál určený pro nákup a prodej použité zemědělské techniky: traktory, kombajny, nakladače siláže a jiné zemědělské zařízení.

http://www.agriaffaires.cz
Zařazena v kategori:

Technika

Profil stránky Agriaffaires zemědělská technika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Platební terminál pro výběr poplatků u lékaře MOD elektronik, Nové Město na Moravě
Platební terminál byl navržen a vyroben za účelem zjednodušení výběru poplatků u lékaře v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních. Dozvíte se, proč je naše elektronická pokladna pro výběr poplatků vhodná i pro Vás.
Servis a prodej garážové techniky GATES Praha
Komplexní služby v oblasti garážové techniky. Vybavení autoservisu a pneuservisu, revize zvedacích zařízeníprodej a odborná instalace nové techniky, záruční a pozáruční servisní garážové techniky. Pravidelné revizní prohlídky, odborné poradenství, prodej starší garážové techniky, ...
Velkoobchod s čistící a úklidovou technikou. Kränzle, Karlovy Vary
Vysokotlakové čistící, podlahové mycí a zametací stroje, čističe koberců, pomůcky na mytí, jednokotoučové mycí stroje, parní čističe, vysavače, sací turbíny, čistící prostředky, pomůcky na úklid, hygienické systémy, vysokotlaková čerpadla, ...
Zahradní technika prodej a servis
Vše pro zahradu, les a dílnu, technika a stroje za skvělé ceny. Prodej a servis zahradní, lesní a dílenské techniky: zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, motorové sekačky, drtiče, štípače, sněhové frézy, skleníky a daší.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mezinárodní inzertní portál na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mezinárodní inzertní portál v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar