inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Agentura Tailored English Courses, s.r.o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Agentura Tailored English Courses, s.r.o. – kurzy angličtiny

Agentura TEC se specializuje na firemní a individuální kurzy angličtiny na míru, konverzační klub Hyde Park, výuku obecné, obchodní a odborné angličtiny. Připravuje na státnice, mezinárodní jazykové zkoušky, pobyty, odborné semináře.

http://www.kurzyanglictiny.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Agentura Tailored English Courses, s.r.o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sportovně-vzdělávací agentura Sportovní kurzy.cz, Opava
Sportovní kurzy a školy: Instruktor lyžování, snowboardingu, cyklistiky, vodní turistiky, zdravotní TV, pohybových her, Carving v Alpách, Vodní turistika v Alpách, Lyžování pro mateřské školy, ...
Kurzy ruštiny Praha, tlumočení
Ve městě Praha nabízíme kvalitní jazykové kurzy ruštiny pro široký okruh zájemců. Mezi naše další služby patří profesionální tlumočení a překlady různých druhů textů. Naše kurzy ruštiny jsou šité na míru a vždy se přizpůsobí potřebám našich klientů. Kurzy ruštiny jsou určené pro všechny, kteří se chtějí naučit rusky a nebo mají zájem zdokonalit své stávající znalosti.
Akreditované kurzy, certifikace Vzdělávací akademie Academy Global Praha
V našich kurzech získáte know-how z oblasti projektového řízení, řízení IT rizik a kybernetických rizik. Absolventy kurzů připravíme pro praxi a poskytneme jim praktické šablony pro metodiku zdarma. Kurzy PRINCE2 jsou připraveny tak, abyste uspěli při získání certifikátu. A když ne, druhý pokus je zdarma.
Jazyková škola s dvacetiletou tradici úspěšných víkendových kurzů angličtiny IN TENSE
Jazyková škola IN TENSE nabízí především pobytové kurzy angličtiny. IN-TENSE Vám zajistí opravdu efektivní a intenzivní výuku ve velmi malých skupinách o počtu 2 -5 lidí. Součástí kurzů jsou i hodiny face to face, neboli jeden na jednoho, což je nejlepší forma výuky. Pokud chcete Vaši angličtinu posunout na vyšší úroveň, jsme tu pro Vás.

Naše tipy:
Zkuste hledat Agentura TEC se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Agentura TEC se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM, ELVL Sezimovo Ústí
Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.
Stavební opravy a rekonstrukce. ABD stavební, Děčín
Opravy a rekonstrukce domů a bytů, zejména rekonstrukce koupelen, fasád a interiérů, ale také na novostavby rodinných domů.
Vše pro střechy, izolace, fasády ABC STAVEBNINY Prostějov
Prodej stavebnin. Stavební materiály, dřevo, fasády, izolace, střechy, sádrokartony, barvy na zakázku.
Psací a počítačové PC stoly
Psací stoly, PC stoly, počítačové stoly, rohové pc stoly, rohové psací stoly, levné psací stoly - to vše v internetovém obchodě s psacími a pc stoly.
Need for Speed ProStreet
Fansite o dalším dílu slavné Need for Speed série.V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně.

Volná místa
Volná místa
bazar