inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Agentura BOVA Semimáře a kurzy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Agentura BOVA Semimáře a kurzy se zaměřením na právo, daně a účetnictví.

Spolupracujeme výhradně se špičkovými odborníky z oblastí obchodního, stavebního, pracovního a správního práva, účetnictví, daní, cel, životního prostředí a se specialisty dalších odborností. Poskytujeme ty nejlepší informace \"z první ruky\"

http://www.bovapolygon.cz/bova/
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Agentura BOVA Semimáře a kurzy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
TC Business School
Poradenská firma nabízející kurzy MBA (Master of Business and Administration), MBA Basics (zkrácená verze MBA) a poradenské služby v oblasti managementu.
Akreditované kurzy, certifikace Vzdělávací akademie Academy Global Praha
V našich kurzech získáte know-how z oblasti projektového řízení, řízení IT rizik a kybernetických rizik. Absolventy kurzů připravíme pro praxi a poskytneme jim praktické šablony pro metodiku zdarma. Kurzy PRINCE2 jsou připraveny tak, abyste uspěli při získání certifikátu. A když ne, druhý pokus je zdarma.
Jazyková škola Karlovy Vary
Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.
Kurzy ruštiny Praha, tlumočení
Ve městě Praha nabízíme kvalitní jazykové kurzy ruštiny pro široký okruh zájemců. Mezi naše další služby patří profesionální tlumočení a překlady různých druhů textů. Naše kurzy ruštiny jsou šité na míru a vždy se přizpůsobí potřebám našich klientů. Kurzy ruštiny jsou určené pro všechny, kteří se chtějí naučit rusky a nebo mají zájem zdokonalit své stávající znalosti.

Naše tipy:
Zkuste hledat Spolupracujeme výhradně se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Spolupracujeme výhradně se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar