inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

AEK svářecí technika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

AEK svářecí technika

Kamenná a online prodejna svářecí techniky - svařovací stroje a příslušenství, svářečky, invertory, spotřební materiál pro svařování, náhradní díly na svařovací stroje, hořáky a další z oblasti svařovací techniky a kovoobrábění za výhodné ceny.

http://www.aek-svareci-technika.cz/
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky AEK svářecí technika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Profesionální kotoučové stolové pily. Výroba, prodej, servis a půjčovna. TEJRAL, Praha
Kotoučové pily na kámen, beton, keramiku, sklo, na ocelové profily, speciální kotoučové pily na plasty, pro tesařské práce, kotoučové brusky, kombinovaný stroj pro opracování kamene, diamantové a odtavovací kotouče.
Obráběcí stroje a nástroje Misan, Lysá nad Labem
Servisní zabezpečení strojů Mazak, záruční i pozáruční servis. Záruční i pozáruční servis, instalace strojů, projekty a kompletní dodávky moderních technologií obrábění včetně automatizace, poradenská činnost.
Ruční, elektrické nářadí online
Internetový obchod s ručním a elektrickým nářadím. Provozovatelem elektronického obchodu je firma BP SERVICE, která je vybudována na základech rodinné firmy NÁŘADÍ POJER. Naším hlavním cílem vždy byla a stále bude spokojenost zákazníka. Proto jsme se již od počátku své činnosti zaměřili na nabídku kvalitního zboží a služeb s maximálním zákaznickým servisem.
Nářadí stroje pro průmysl IRIUM Praha
Dodávky, dovoz a distribuce nářadí a zařízení pro malé i velké průmyslové firmy a řemeslníky. Vše, co uvidíte na našich stránkách, je určeno pro profesionální použití, čemuž odpovídá kvalita i záruky. Kromě naší běžné nabídky se rádi zúčastníme nestandardních technických řešení. Reference Vám rádi osobně předložíme podle Vašeho zájmu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kamenná a online na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kamenná a online v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar