inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Macka poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na právo obchodních korporací, závazkové právo, vymáhání pohledávek, občanské právo a právo duševního vlastnictví. Mgr. Daniel Macek se profiluje v oblasti práva obchodních korporací, vymáhání pohledávek a práva duševního vlastnictví, zejména ochranných známek.

https://www.maceklegal.cz
Zařazena v kategori:

Advokátské a právnícké služby

Profil stránky Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Advokátní kancelář Michala Mazla Praha
Mgr. Michal Mazel a jeho advokátní kancelář poskytuje služby zejména v oblasti občanského, pracovního, trestního a správního práva. Mgr. Michal Mazel je známý český právník a politolog, jehož specializací je politický extremismus. Naše advokátní kancelář volně spolupracuje s několika dalšími kancelářemi, aby byla schopna zajistit svým klientům komplexní servis.Dále spolupracujeme s nevládními organizacemi, které poskytují pomoc obětem kriminality nebo diskriminace.
Patentový zástupce Registrace a obnova ochranné známky Mgr. Michaela Chytilová, Praha
Známková kancelář nabízí komplexní služby, poradenství, informace ohledně ochranných známek, což zahrnuje například registraci, zápisy či obnovy ochranné známky.
Mediace alternativa soudního řízení Brno
Mediace je kultivovaný způsob řešení sporů, ve kterém účastníci sporu za pomoci nestranné a nezávislé osoby, kvalifikovaného mediátora, hledají cestu ke vzájemné dohodě. Mediace je velmi vhodnou alternativou soudního řízení. K jejím výhodám patří zejména rychlost vyřešení sporu, cenová dostupnost a také to, že o konečném řešení sporu rozhodují sami účastníci mediace.
Patentová kancelář, patentové právo, Daněk a Partners Praha
Prostřednictvím široké sítě spolupracujících patentových a advokátních kanceláří po celém světě jsme schopni okamžitě zajistit potřeby a zájmy našich klientů. Při poskytování našich služeb spolupracujeme rovněž s dalšími externími odborníky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar