inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. října 2018 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Macka poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na právo obchodních korporací, závazkové právo, vymáhání pohledávek, občanské právo a právo duševního vlastnictví. Mgr. Daniel Macek se profiluje v oblasti práva obchodních korporací, vymáhání pohledávek a práva duševního vlastnictví, zejména ochranných známek.

https://www.maceklegal.cz
Zařazena v kategori:

Advokátské a právnícké služby

Profil stránky Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Advokátní kancelář Zdeněk Novák - Domažlice
Poskytujeme právní služby ve oblastech trestního, občanského, rodinného, obchodního, pracovního a správního práva v okrese Domažlice a okolí.
Advokátní kancelář Olomouc komplexní právní pomoc
Advokátní kancelář Olomouc poskytuje komplexní právní pomoc v oblasti občanského, obchodního, rodinného, pracovního a správního práva. Nabízíme kvalitní a dostupné služby, ověřené třicetiletou praxí. Právní pomoc je poskytována ve formě právního zastoupení, sepisování právních listin, poskytování právních stanovisek či konzultací. Nabízíme také advokátskou úschovu a ověřování podpisů.
Advokát Brno, právník a služby Advokátní kanceláře
Advokátní kancelář Mgr. Ing. Jiřího Hory, právo obchodní, konkurzní, občanské, rodinné, pracovní, trestní, smluvní právo, soudní spory a podobně.Advokátní kancelář poskytuje na vysoké profesní úrovni právní služby, místo kanceláře Brno.
Beck-online | právní databáze
Beck-online je právní informační systém. Databáze obsahuje aktuální předpisy, judikaturu, komentářovou a další literaturu nakladatelství C.H.Beck v elektronické podobě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kovoobráběcí, tvářecí stroje, vrtačky Flott, APJ Praha
Naše firma se zaměřuje na nákup, prodej a zprostředkování prodeje nových, použitých i repasovaných kovoobráběcích a tvářecích strojů. Dodáváme velký výběr FLOTT vrtaček, brusek a pil. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích.
Web tvorba vytváření www stránek
Web tvorba nabízí služby v oblastech tvorby web stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetového marketingu. Dbáme na použitelnost, přístupnost a moderní design web stránek. Vysoký poměr kvalita / cena je naši prioritou.
Samolepky, nálepky, dekorace pro Vás Britra Zlín Otrokovice
Na eshopu si vyberte samolepky, nálepky na zeď, autonálepky, praktické samolepky na sprchové kouty, netradiční magnety na ledničky a myčky, nálepky na vypínače a notebooky, nově - nálepky na vypínače a nálepky svítící ve tmě. Nacházíme se ve Zlínském Kraji ve městě Otrokovice na Zlínské Ulici. Přijďte nás navštívit.
Hudební Skupina Golf : Louny
Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.

Volná místa
Volná místa
bazar