inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Macka poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na právo obchodních korporací, závazkové právo, vymáhání pohledávek, občanské právo a právo duševního vlastnictví. Mgr. Daniel Macek se profiluje v oblasti práva obchodních korporací, vymáhání pohledávek a práva duševního vlastnictví, zejména ochranných známek.

https://www.maceklegal.cz
Zařazena v kategori:

Advokátské a právnícké služby

Profil stránky Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Advokátní kancelář Praha Mazel a Směja
Nezávislá advokátní kanceláří se sídlem v Praze. Poskytujeme komplexní právní služby na celém území republiky ve všech oblastech právního řádu České republiky a evropského práva. Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a německém jazyce. Hlavním cílem naší advokátní kanceláře je v maximální možné míře vyjít vstříc individuálním požadavkům klienta.
Advokátní kancelář JUDr. Eva Rutová, Praha
Naše advokátní kancelář se specializuje především na právní poradenství v těchto oblastech: rodinné a bytové právo, převody nemovitostí, dědické právo.
Advokátní kancelář Červená a Krejčí
Poskytujeme komplexní právní služby jak podnikatelům, tak jednotlivcům při řešení jejich postavení v občanskoprávních, pracovněprávních i obchodních vztazích a zastupovaní v soudních řízeních.
Advokátní kancelář Muzikář-Odehnal Brno
Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal v Brně Vám nabízí právní a advokátní služby, poradenství. Rádi se budeme věnovat i Vám, v případě Vašeho zájmu nás proto neváhejte kontaktovat.

Naše tipy:
Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar