inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Macka poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na právo obchodních korporací, závazkové právo, vymáhání pohledávek, občanské právo a právo duševního vlastnictví. Mgr. Daniel Macek se profiluje v oblasti práva obchodních korporací, vymáhání pohledávek a práva duševního vlastnictví, zejména ochranných známek.

https://www.maceklegal.cz
Zařazena v kategori:

Advokátské a právnícké služby

Profil stránky Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Advokátní kancelář JUDr. Daniel Šplíchal, Praha
Právní služby zejména v oblastech: občanského, bytového, rodinného, dědického, obchodního a pracovního práva.
Právní služby Advokátní kancelář Vojtěch Lutišan Litoměřice
Poskytování komplexních právních služeb. Důraz klademe především na odbornost, osobní přístup, důvěru mezi advokátem a klientem a diskrétnost. Snažíme se naším klientům vycházet vstříc a přizpůsobovat se jejich potřebám a možnostem. Nabízíme první konzultaci v rozsahu 30minut zdarma.
Advokátní kancelář Lukáš Prudil, Brno
Právní služby zejména v oblasti práva medicínského, trestního, občanského, rodinného, pracovního, azylového a obchodního.
Advokátní kancelář v Praze
Advokátní kancelář Praha JUDr. Tatiany Poupové poskytuje právní služby a zastupování u soudu v oblasti občanského práva, obchodního práva, rodinného práva. Pomoc rozvodového právníka při rozvodu manželství, majetkové vyrovnání, dědictví ze zákona, smlouvy aj.

Naše tipy:
Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar