inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Macka poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na právo obchodních korporací, závazkové právo, vymáhání pohledávek, občanské právo a právo duševního vlastnictví. Mgr. Daniel Macek se profiluje v oblasti práva obchodních korporací, vymáhání pohledávek a práva duševního vlastnictví, zejména ochranných známek.

https://www.maceklegal.cz
Zařazena v kategori:

Advokátské a právnícké služby

Profil stránky Advokátní kancelář Macek Legal Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Advokátní kancelář Marian Pavlov Hradec Králové
Advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního, občanského práva a při vymáhání pohledávek. Zabýváme se také problematikou autorského práva, zejména ve sporech s kolektivními správci OSA, INTERGRAM, OAZA, filmovými distributory a s Českou protipirátskou unii. Naše advokátní kancelář zajištuje pro klienty nejen každodenní právní agendu, ale zastupujeme naše klienty i v soudních sporech, v řízeních před správními, trestněprávními nebo jinými orgány.
Advokátní kancelář JUDr. Běťáková, Mgr. Stoček, Nový Jičín
Právní pomoc v oblastech občanského, obchodního, pracovního, rodinného a trestního práva. Zabýváme se rovněž konkursy a vyrovnáním a insolvenčním řízením převody a právním poradenstvím ohledně nemovitostí.
Advokátní kancelář JUDr. Vladimír Papež, České Budějovice
Naše advokátní kancelář poskytuje své služby v celé řadě právních oblastí v závislosti na potřebách naší klientely. Své aktivity soustřeďujeme do oblasti jihočeského a zlínského regionu.
Právní služby Advokátní kancelář Vojtěch Lutišan Litoměřice
Poskytování komplexních právních služeb. Důraz klademe především na odbornost, osobní přístup, důvěru mezi advokátem a klientem a diskrétnost. Snažíme se naším klientům vycházet vstříc a přizpůsobovat se jejich potřebám a možnostem. Nabízíme první konzultaci v rozsahu 30minut zdarma.

Naše tipy:
Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Advokátní kancelář Mgr. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar