inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

ABZ rekonstrukce bytového jádra Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

ABZ rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytu, bytového jádra. Montáž sádrokartonu, izolace a zateplení vnitřních prostorů, dodávka a pokládka podlahových systémů, malování pokojů. Nabízíme moderní způsob bydlení.

http://www.abz-rekonstrukce.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky ABZ rekonstrukce bytového jádra

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Primatep, komíny, vložkování komínu, stavební práce, zateplení
Stavební práce, výstavba, opravy, údržby, zateplení. Výstavby rodinných domků, bytů a průmyslových objektů, včetně veškerých zemních prací. Čištění komínů, montáže, revize a kontroly komínů.
Realizace stavby od projektu po kolaudaci Filing Praha
Zajistíme kompletní přípravu a realizaci stavby od projektu, výběr zhotovitele stavby, kontrolní rozpočet, výkon TDI, řízení stavby, zajištění kolaudačního souhlasu. Od projektu po kolaudaci stavby.Zpracování projektové dokumentace dle potřeby a přání investora a to v rozsahu od studie až po prováděcí dokumentaci včetně rozpočtové části dokumentace.
Pasivní a nízkoenergetické domy Karon
Projektujeme a stavíme pasivní a nízkoenergetické domy, které splňují požadavky na dotace „Zelená úsporám“. Stavíme podle projektů, které vypracujeme na základě Vašich představ a možností ze dřeva, případně zděnou technologií.
AZURE s.r.o. developerská společnost
Realitní a developerská společnost. Servisní služby v oblasti finančního poradenství, pojištění, hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření a ze státního fondu rozvoje bydlení. Nově představujeme bydlení s variabilními dispozicemi.

Naše tipy:
Zkuste hledat Rekonstrukce bytu, bytového na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Rekonstrukce bytu, bytového v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar