inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

ABZ rekonstrukce bytového jádra Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

ABZ rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytu, bytového jádra. Montáž sádrokartonu, izolace a zateplení vnitřních prostorů, dodávka a pokládka podlahových systémů, malování pokojů. Nabízíme moderní způsob bydlení.

http://www.abz-rekonstrukce.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky ABZ rekonstrukce bytového jádra

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rodinné domy a pozemky na prodej u Prahy v obci Horoušany Horoušánky – SWIETELSKY stavebni s.r.o., projekt „U školy“
Na východě od Prahy, v oblasti obce Horoušany Horoušánky připravil závod PS DEVELOPMENT společnosti SWIETELSKY stavební s.r.o. ojedinělý rezidenční projekt U školy . Jedná se o malý developerský projekt několika rodinných domů pro náročné klienty. Bezpečný a klidný domov zde najdou klienti preferující dobrou dostupnost Prahy a zároveň bydlení v přírodě. Obec Horoušany Horoušánky a celé Úvalsko se v současnosti stává velmi vyhledávanou rezidenční lokalitou umožňující spojení klidného bydlení s výbornou dostupností velkoměsta, škol, kultury a v neposlední řadě i nákupních center v oblasti Černý Most.
Střechy Dirbák Jihočeský kraj, popřípadě hl. město Praha
Kompletní realizace střech. Dílčí i úplné rekonstrukce střech. Realizace dřevostaveb. Výroba a montáž dřevěných garážových stání, pergol, zahradních altánů. Montáž střešních oken.
Stavební firma B + PO d roku 1990 nabízíme svá řešení v profesionální kvalitě
Nabízíme stavby rodinných domů na klíč. Provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, strojní omítky, obklady, dlažby a ostatní stavební práce. B + P je stavební firma s dlouholetou zkušeností a působností na českém trhu. Od roku 1990 nabízíme svá řešení v profesionální kvalitě a za přijatelné ceny. Nabízíme stavby rodinných domů na klíč.
Výkopové zemní práce, demolice a autodoprava Praha, Táborský Třebotov
Jedním z nejdůležitějších oborů naší činnosti jsou výkopové práce a zemní práce. Dle zadání klientů jsme schopni realizovat přípravné výkopové práce při budování základů, práce dokončovací a další. Mimo realizace činností souvisejících se stavbami pro vás můžeme zajistit rovněž odbahnění rybníků, přípravu komunikací, výkopy bazénů, budování přípojek (kanalizace apod.), opravy kanalizace nebo hutnění ploch.V zimě nabízíme mechanizované odklízení sněhu. Dále nabízíme odvod odpadu, kontejnery, autodopravu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Rekonstrukce bytu, bytového na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Rekonstrukce bytu, bytového v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar