inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

ABeCeDe schody, schodiště, zábradlí Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

ABeCeDe schody, schodiště, zábradlí

Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště ABeCeDe, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.

http://www.stavimeschody.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky ABeCeDe schody, schodiště, zábradlí

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavba, projekce dřevostavby Štika Kaplice
Specializujeme se zejména na dodání a montáž kvalitní dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční. Taková stavba je připravena pro další řemesla, která si můžete zajistit sami nebo je svěřit do rukou našich odborníků.
Provádění stavebních prací
Stavební firma se především zaměřuje na zateplování fasád bytových domů i RD, montáže oken a dveří a dodávek střech na klíč. Pro stavební práce platí ještě více než v jiných oborech, že kvalita je to nejdůležitější. Dobře odvedená práce spolu s použitím vhodných materiálů rozhoduje o životnosti stavby. Na kvalitu se zaměřuje stále více stavebních firem a to je dobře. Již méně firem bere ohled na ekologii a životní prostředí. Toto krátkodobé myšlení stále převládá, ale v posledních letech jdou vidět postupné změny. Některé \"ekologické\" stavební firmy začínají pro stavby používat ekologičtější materiály a postupy a celkově se snaží co nejméně zatěžovat řivotní prostředí.
Stavební činnost RENSTAV, Sokolov
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, inženýrská činnost v investiční výstavbě, realitní činnost, specializovaný maloobchod, zprostředkování maloobchodu a služeb.
Infrazářič, plynové infrazářiče, vytápění KASPO Praha
Plynové infrazářiče, vytápění průmyslových objektů a hal pomocí nízkoteplotních a světlých infrazářičů. Jedná se o progresivní moderní způsob vytápění, výrazně úspornější oproti konvekčnímu či teplovzdušnému. Díky našim nástrojům, které Vám nabízíme zdarma, si můžete sami vytvořit kompletní návrh infravytápění.

Naše tipy:
Zkuste hledat Návrh, výroba, realizace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Návrh, výroba, realizace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar