inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

ABC Profesional Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

ABC Profesional

Naše firma se specializuje na rekonstrukce a realizace koupelen, kuchyní, bytových jader a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je práce v interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti.

http://www.abcprofesional.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky ABC Profesional

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
GENOVA - SERVIS s.r.o.
Genova Servis, to jsou povrchové úpravy průmyslových dílů a sanace budov. Provádíme průmyslové čištění, tryskání suchým ledem, metalizaci, otěruvzorné úpravy povrchů, sanace betonu a hydroizolace střech budov, bioenzymatické ošetření povrchů.
Stavební práce, betonové ploty, dlažby Stavební společnost STAVEX BV Břeclav
Specializujeme se na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů, další naší specializací je provádění zateplnení budov. Dále jsme schopni zrealizovat veškeré stavební práce. Pokud budete mít zájem o rekonstrukci koupelny, popřípadě bytového jádra, zdarma Vám vypracujeme návrh a vizualizaci Vašeho projektu. Mezi naše další služby patří betonový plot, dlažby, půjčovna lešení a drobné stavební mechanizace za výhodné ceny.
Rekonstrukce bytových jader, koupelny, panelového bytu REKO INTER Praha
Náš servis zahrnuje vše od architektonického či grafického návrhu, přes spolupráci při vyřízení případného stavebního povolení (v současné době není potřeba), až po závěrečnou kompletaci a předání díla. Záruky na poskytované zboží a služby a pohotový garanční servis jsou pro nás samozřejmostí. Vzhledem k tomu, že si za svou kvalitně odvedenou prací stojíme tek je záruka na námi provedené práce je 60 měsíců. Což je v současné době nejvýce na našem trhu.
Výstavba, rekonstrukce budov Přemysl Čermák, Krakovany v Čechách
Hlavní náplní jsou rekonstrukce budov, fasády, zateplení budov a montáž sádrokartonu včetně dodávky materiálu. Působí zejména ve Středočeském kraji. Kompletní dodávka staveb, odborný technický dozor a udržování čistoty stavby i v průběhu realizace prací. Profesionální přístup, dlouholetá praxe v oboru, znalost problematiky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše firma se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše firma se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar