inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Abago holding s.r.o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Abago holding s.r.o.

Provozovatel eshopů, realitních a jiných vyhledávačů a Portfolio služeb, kontakty a další údaje.

http://www.abago.cz
Zařazena v kategori:

Abecední seznam firem

Profil stránky Abago holding s.r.o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čerpadla Neptun, České Budějovice
Čerpadla pro rodinné domy,chaty a chalupy a rovněž čerpadla průmyslová. Záruční i pozáruční servis u vybraných druhů čerpadel a domácích vodáren, včetně uvádění do provozu u náročných zařízení. Odborné poradenství při návrhu čerpadla v rozsahu našeho sortimentu.
VAKOshop on-line prodejce značkovacích sprejů
Zabýváme se prodejem značkovacích sprejů a bezpečnostních prvků na pracoviště. Velký výběr značkovacích sprejů pro krátkodobé a dlouhodobé značení s aplikačními pomůckami. Prodej výstražných pásek, lékárniček, hasících přístrojů, bezpečnostních cedulek. Instalace a prodej svislého, vodorovného dopravního značení a městského mobiliáře.
Elektroinstalace Zdeněk Vítek
Nabízíme Vám veškeré elektroinstalační práce např.výstavbu nové elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalace, rekonstrukce bytového jádra, prodej elektromateriálu.
Eurolift Cz Manipulační technika, vozíky
Prodej nové manipulační techniky EuroliftCZ, Genkinger-Hubtex, Pramac a Mast, přídavných zařízení, čistící techniky Wap-Alto a náhradních dílů. Zajišťujeme servis, technické prohlídky, pronájem. Bazar repasované manipulační techniky všech značek. Celá ČR.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provozovatel eshopů, realitních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provozovatel eshopů, realitních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar