inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

AB Trio Prodej a pronájem Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

AB Trio Prodej a pronájem lešení

Prodej a pronájem lešení. Lešenářské práce prováděné z lešení Alfix. Mobilní zastřešení pódií, budov a mostů. Prodej a pronájem lešení Liberec. Prodej a pronájem lešení. Lešenářské práce prováděné z lešení Alfix. Mobilní zastřešení pódií, budov a mostů.

http://www.abtrio.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky AB Trio Prodej a pronájem

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce bytů, vymalování pokojů, realizace interiérů Praha
Výstava rodinných domů od základu až po konečné úpravy interiéru. Naše firma Vám nabízí veškeré stavební práce a potřebné profese spojené s kompletní realizací celé zakázky. Samozřejmostí je i zajištění dodávky kompletního materiálu. Naše společnost Vám navíc zařídí vymalování pokojů a bourací práce. Kompletní realizace interiérů na klíč.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Stavební firma Pelhřimov
Hlavní výrobní náplní stavební firmy Bačina je kompletní dodávka staveb, a to: staveb bytových, občanských i technické vybavenosti, obchodních, kulturních, školských, zdravotnických i výstavba průmyslových závodů.
Komplexní stavební služby LAKSTAV PRAHA 5
Firma LAKSTAV PRAHA 5 provádí veškeré práce od malířských po stavební a to kvalitně a za přijatelnou cenu. Jsme středně velká stavební firma a nabízíme služby v oblasti stavebnictví zejména v Praze a středočeském regionu. Spektrum našich služeb se odvíjí od potřeb trhu. Během existence naší stavební firmy jsme provedli mnoho zakázek pro fyzické osoby, právnické osoby, včetně zakázek pro složky státní správy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Prodej a pronájem na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Prodej a pronájem v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Grafik a webdesigner Lukáš Vik - tvorba webových stránek
Grafické návrhy webů, webdesign a grafický design. Pomohu Vám vytvořit grafický návrh firemního webu, vytvořit kompletní webové stránky nebo provést redesign starého webu včetně jeho převedení do funkční podoby.
Zateplení Ostrava Robert Marek Domino
Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.
Kontejnery, obytné kontejnery PEGAS Container Praha
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné, sanitární, skladové i mnohé speciální kontejnery. Naše výrobky jsme Vám schopni doručit kamkoliv na světě. Naše společnost má zřízenou vlastní montážní skupinu.
Cestovní kancelář D tour, Tábor
Cestovní kancelář Dtour, specialista na jižní Čechy a Slovensko. Dovolená v ČR i zahraničí se specializací na Jižní Čechy. Hotely, penziony, chatové osady, ubytování v soukromí. Pobyty na Slovensku termální lázně, Dudince, Piešťany, Velký Meder.
Hotel Royal, Chomutov
Kapacita hotelu je 84 osob. Pokoje s jedním nebo dvěma doulůžky, 2 apartmány s kuchyňkou. Možnost pronájmu jednotlivých středisek, pořádání svatebních hostin, školení a jiných akcí.

Volná místa
Volná místa
bazar