inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

AB Trio Prodej a pronájem Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

AB Trio Prodej a pronájem lešení

Prodej a pronájem lešení. Lešenářské práce prováděné z lešení Alfix. Mobilní zastřešení pódií, budov a mostů. Prodej a pronájem lešení Liberec. Prodej a pronájem lešení. Lešenářské práce prováděné z lešení Alfix. Mobilní zastřešení pódií, budov a mostů.

http://www.abtrio.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky AB Trio Prodej a pronájem

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevěné plovoucí podlahy Ševčík
Zabýváme se prodejem a realizací masivních dřevěných i plovoucích laminátových podlah. Vzorková prodejna na Praze 4. Konzultace a cenové nabídky v místě realizace poskytujeme zdarma.
Rekonstrukce plochých střech AHF STAVBY Praha
Rekonstrukce plochých střech rodinných a bytových domů, administrativních budov, teras a balkónů. Poskytujeme komplexní servis plochých střech na průmyslových objektech, obytných i rodinných domech. Pouze správně navržená a odborně provedená rekonstrukce ploché střechy, s důrazem na použití kvalitních materiálů a dokonalé provedení detailů, zaručí jejich dlouhou životnost, proto jsou při naší činnosti vždy využívány pouze moderní technologie, materiály a pracovní postupy. Mezi naše nejčastější úkony patří zejména instalace a pokládka hydroizolačních fólií a asfaltových pásů.
Stavební výtahy a pracovní plošiny – Karásek
Zdvihací technika pro montáže a stavby. Stavební výtahy, pracovní montážní plošiny, stavební vrátky, střešní výtahy a další.
Výškové práce Matouš
VÝŠKOVÉ PRÁCE MATOUŠ Na základě dlouholetých zkušeností zajišťujeme kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky. Realizujeme práce tam, kde je stavba lešení z ekonomické stránky nevýhodná.

Naše tipy:
Zkuste hledat Prodej a pronájem na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Prodej a pronájem v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar