inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk
Vyhledat v Pozri:

AB tonery.cz, Hradec Králové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

AB tonery.cz, Hradec Králové

www.ABtonery.cz je specializovaný obchod se spotřebním materiálem pro tiskárny. Nabízíme kompatibilní tonery, vlastní značky ABtoner do tiskáren, inkoustové cartridge, válce, refill kity. Vyrábíme a renovujeme tonery pro přední značky Canon, Dell, Epson, Hewlett Packard, Xerox a další.

http://www.abtonery.cz
Zařazena v kategori:

Počítačové obchody

Profil stránky AB tonery.cz, Hradec Králové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bazar, servis notebooky, sestavy a další služby PC Terra Brno
Nabízíme prodej a výkup použitých i nových notebooků, stolních počítačů a dalších komponent včetně servisu a poradenství na pobočce v Brně. Váš notebook či PC vám zrychlíme, odvirujeme a dokonale doladíme na míru přesně podle vašich potřeb již do 24 hodin. Jednodušší opravy lze provádět i u zákazníka doma, či u stálých zákazníků telefonicky. Na zakoupené zboží (i použité) a na naše opravy držíme záruku. Jako novinku též nabízíme půjčovnu notebooků a PC, včetně servisu a zajištění chodu či okamžitou výměnu za jiný kus.
Cisco repasované síťové komponenty, Cisco router, Cisco ASA
Prodáváme repasovaný Cisco hardware se zárukou 1 až 5 let. Refurbished used Cisco hardware, Cisco router, Cisco Catalyst, Cisco Aironet, Cisco switch. Poskytujeme technickou podporu poradenství a záruční servis formou výměny hardware NBD
Dodavatel výpočetní techniky ve Zlíském kraji TOPCOMP Březolupy
Zabýváme se prodejem a servisem stolních počítačů, notebooků a tabletů. Sestavení počítačů na zakázku z nepřeberného množství komponentů. Máme řešení pro každého v oblasti IT. Jsme rychlý a spolehlivý partner. Vše s dodáním do druhého dne.
Můj Notebook.cz použité notebooky
Internetový obchod se specializací na notebooky. V rozsáhlém výběru naleznete jak nové notebooky, tak notebooky vyprodávané z výstav a předváděcích akcí. Další částí sortimentu jsou prověřené repasované (použité) notebooky.

Naše tipy:
Zkuste hledat www.ABtonery.cz je specializovaný na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat www.ABtonery.cz je specializovaný v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Postavy - osobnosti, obrázky, filmy
Postavy - databáze filmových, literárních, historických... postav a osobností. Obrázky, hodnocení, názory, životopisy.
second hand Kapitán, second
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
Satelitní přijímače, komplety, příslušenství
Zabýváme se prodejem satelitních kompletů, přijímačů DVB-S, přijímačů s vysokým rozlišením HDTV, Set-Top-Boxů a ostatního příslušenství pro příjem digitální televize.
Základní škola Hostivař
Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.
Triplex v. o. s. – domovní výtahy, invalidní plošiny
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

Volná místa
Volná místa
bazar