inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

A-typ truhlářství Lang dřevěné výrobky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

A-typ truhlářství Lang dřevěné výrobky

Naše truhlářství vyrábí atypické dřevěné výrobky na zakázku. Vyrobíme pro Vás cokoliv podle Vašich představ. Nejvíce zákazníků máme z Prahy a Brna, pro které zhotovujeme hlavně: kuchyňské linky, dveře, schody, okna, různé doplňky, nábytek a další.

http://www.atyptruhlarstvi.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky A-typ truhlářství Lang dřevěné výrobky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
ENVOS, s.r.o. Sportovní stavitelství
Společnost Envos, s.r.o. podniká v oblasti výstavby sportovních hřišť s umělými povrchy a umělými trávníky včetně údržby fotbalových trávníků 3. generace a v oblasti silničního stavitelství.
Montované haly KoHal Svitavy
Pokud plánujete realizovat hangáry, montované, obloukové, plachtové nebo třeba skladovací haly, společnost KoHal je tu přesně pro vás. Nabízíme vám osvědčené montážní postupy, kvalitní a spolehlivé materiály, profesionální přístup a služby i skvělé ceny. Využijte služeb specialisty na konstrukční haly a chtějte to nejlepší, co trh nabízí.
Stavební firma GS STAVITELSTVÍ, Mělník
Služby v oblasti staveb od stavebního řízení až po vlastní realizaci. Zabezpečujeme a provádíme veškeré stavební práce od vypracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení až po kolaudaci.
Pavel Novák střechy, pokrývačské práce
Nabízíme veškeré pokrývačské práce. Pokládka, oprava a výměna všech druhů střešních krytin. Rekonstrukce, realizace, opravy šikmých střech, včetně tesařských prací. Výroba a montáž klempířských prvků.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše truhlářství vyrábí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše truhlářství vyrábí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar