inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

A-typ truhlářství Lang dřevěné výrobky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

A-typ truhlářství Lang dřevěné výrobky

Naše truhlářství vyrábí atypické dřevěné výrobky na zakázku. Vyrobíme pro Vás cokoliv podle Vašich představ. Nejvíce zákazníků máme z Prahy a Brna, pro které zhotovujeme hlavně: kuchyňské linky, dveře, schody, okna, různé doplňky, nábytek a další.

http://www.atyptruhlarstvi.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky A-typ truhlářství Lang dřevěné výrobky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
IM servis - stavební činnost
Stavební společnost zaměřená na rekonstrukce a výstavbu budov a rodinných domů se zaměřením na maximální snížení režijních nákladů při vysoké kvalitě a rychlosti dodávaných prací.
Stavební firma Nyč Náchod
Stavebnictví s širokou paletou služeb. Specializujeme se na opravy a sanace střešních konstrukcí vč. církevních i jiných historických krovů. Rekonstrukce a sanace panelových domů, ochrana a sanace dřeva, dřevostavby.
Zateplení fasád Stavitelství Stryk Kopřivnice
Naše firma Vám zajistí zateplení fasád, rekonstrukce domů, dřevostavby a rodinné domy na klíč. Provádíme také revitalizace panelových domů. Provedeme stavební práce a rekonstrukční práce. Naše pobočky máme v celé ČR.
Holenda engineering s.r.o.
Firma Holenda engineering s. r. o. se zabývá výrobou betonářských výztuží a armatur. Dále se zabývá prodejem stavebního materiálu, nákladní autodopravou a službami v rámci svařování kovů dle projektové dokumentace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše truhlářství vyrábí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše truhlářství vyrábí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Zakázková výroba nábytku, Miroslav Holík, Šlapanice
Nábytek z masivního dřeva, dýhovaný nábytek nebo výrobky z laminované dřevotřísky. Kuchyně, kancelářský a stylový nábytek, vybavení hotelů, obchodů, laboratoří, lékáren a jiných provozů, vstupní dveře, obložení stropů a stěn, půdní vestavby.
Caravan Centrum HYKRO, Praha
Služby v oblasti vozidel a příslušenství pro caravaning. Prodej obytných vozů a přívěsů, nových i použitých, oceňování vozidel, servis. Zajišťujeme leasing.
Reality Chrudim
Realitní kancelář nabízí již od roku 1991 profesionální jednání v oblastech zprostředkování koupě a prodeje rodinných domů, chalup, chat, zemědělských usedlostí, bytů, nebytových prostor, podnikatelských objektů a pozemků.
Data Mind s.r.o. Analýza dat
Provádíme analýzy dat, marketingové analýzy a data mining. Orientujeme se na poznání zákazníků, vyhodnocování a optimální cílení komunikace. Měříme a sledujeme loajalitu zákazníků i zaměstnanců.
Potřeby pro kuchyň, koupelnu, dvůr a zahradu eShop Venkovský dům
Internetový obchod, který nabízí dekorační i praktické předměty českých i zahraničních výrobců. Nakoupit zde můžete potřeby do kuchyně, koupelny, předměty vhodné pro Váš dvůr a zahradu, ale také například domácí textil. Vše přehledně tříděno do kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar