inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 23. února 2020 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

4M CAD programy IntelliCAD Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

4M CAD programy IntelliCAD

Prodej a podpora CAD programů za nízkou cenu z dílny 4M nejen pro architekty a stavební projektanty. Obecný 4M IntelliCAD, komplexní architektonický program IDEA a specializované programy pro jednotlivé stavební profese.

http://4mcad.cz
Zařazena v kategori:

Software

Profil stránky 4M CAD programy IntelliCAD

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Lehce.cz aktivity uživatelů na PC
SPD Software na sběr aktivit uživatelů na PC, analýza monitorovaných dat rovná se úspora investic do výpočetní techniky a optimalizace fondu pracovní síly. SPD kompletní dohled nad aktivitami zaměstnanců při práci s PC.
Komplexní ekonomický, obchodní informační systém Alfa soft Liberec
Alfa soft je informační systém pro vedení agend účetnictví, skladová agenda, fakturace, objednávky, registrační pokladna, servis, mzdy a personalistika, majetek, propojení na e-shop. Instalace a předvedení zdarma. Naší prioritou je nabídnout zákazníkovi kvalitní a moderní produkt přesně vyhovující jeho požadavkům. V případě, že nabídka standardních produktů nesplňuje zcela požadavky klienta, nabízíme individuální řešení. Filosofií firmy je poskytování komplexních služeb na vysoké odborné úrovni a jejím cílem je spokojený zákazník.
Pokladní systém Septim ASW Systems Praha
Pokladní systém pro restaurace, hotely a jídelny. Pokladní systém Septim mimo jiné umožňuje markování konzumace, včetně všech základních pokladních operací (dělení účtů, přesuny, slevy atd.), nastavitelná uživatelská oprávnění, evidenci skladů, receptury, inventury, poskytování slev (slevové karty) pro zákazníky, přehled o tržbách a uzavřených účtech, skladové hospodářství, evidence zákazníků, vyhodnocování provozu, rezervace a další.
Pokladní systém Futura for Retail
Pokladní systém Futura je komplexní pokladní systém pro každodenní maloobchodní prodej. Umožňuje plánování, alokaci zboží a různé typy reportingu pro zajištění co nejrychlejšího přesunu zboží mezi prodejnami.

Naše tipy:
Zkuste hledat Prodej a podpora na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Prodej a podpora v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM, ELVL Sezimovo Ústí
Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.
Stavební opravy a rekonstrukce. ABD stavební, Děčín
Opravy a rekonstrukce domů a bytů, zejména rekonstrukce koupelen, fasád a interiérů, ale také na novostavby rodinných domů.
Vše pro střechy, izolace, fasády ABC STAVEBNINY Prostějov
Prodej stavebnin. Stavební materiály, dřevo, fasády, izolace, střechy, sádrokartony, barvy na zakázku.
Psací a počítačové PC stoly
Psací stoly, PC stoly, počítačové stoly, rohové pc stoly, rohové psací stoly, levné psací stoly - to vše v internetovém obchodě s psacími a pc stoly.
Need for Speed ProStreet
Fansite o dalším dílu slavné Need for Speed série.V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně.

Volná místa
Volná místa
bazar