Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Přidej i tvoji www stránku do katalogu www.Pozri.cz

Podmínky:
1.Stránka musí být funkční
V období přidání webstránky musí být stránka funkční. V případě technického výpadku servera se bude ověřování opakovat.
2.Používejte diakritiku
Server akceptuje české i slovenské znaky. Pro zjednodušení vyhledáváni používejte diakritiku..
3.Buďte presný, ale striktní
V popise stránky buďte striktní. Vyvarujte se superlativům. Je dobré používat základní tvary slov, kvůli vyhledáváni. Pište jen to, co na Vaší stránce skutečně je!
4. Vyberte si správnou kategorii
Velmi dúležité je zařazení. Když zařadíte stránku nesprávne, uvidí ji méne lidí. Vždy si ověřte, či kategorie, do ktoré vkládate odkaz, obsahuje stránky podobného obsahu.
5.Stránka bude odstránena ze seznamu když:
Nesplní výše uvedené 4 podmínky, má obsah, ktorý je v rozporu se zákony ČR.
6.Osobní stránky
Osobní stránky zadávejte jako Příjmení Meno, do kategorie Společnosť ~ Osobní stránky
7.Počet zařazení, kategorie
Každá www stránka múže být zařazená max. 2 krát ( ve dvou kategoriích) vrátaně subdomén (adresa.firma.cz www.firma.cz). V opačnem případe budou smazané veškeré zařízení!
8. A teď do toho!
A teď do toho... Samozřejmě si nezapomeňte zkontrolovat veškeré údaje!!
Kategorie:   Nadace a charita
URL:
Titulek:
min 40 znaku
Popis:
min 2 vety
Email:
Návrhy na zlepšení Pozri.cz:
UPOZORNĚNÍ! Berte prosím na vědomí skutečnost , že funkčnost zadané stránky i její obsah bude ručně zkontrolována! Registrace k přidávání odkazů na stránky porušující zákony České Republiky budou zamítnuty. Do katalogu nebudou zařazeny stránky, které mají minimální obsah a byly vytvořeny pouze za účelem zobrazování reklamy , vícenásobné vkládání různých pod-stránek již vloženého webu, odkazy obsahující v popisu stránek jen klíčová slova či obsahující www adresu v titulku, slovenskou doménu, znaky !, ", * a podobně.
Zařazení Vaší webové stránky do katalogu Pozri.cz je zdarma. Uživatel je seznámen s tím, že informace, které mu budou posílány na jím uvedený e-mailový účet, mohou mít povahu obchodního sdělení a pro tyto účely uživatel udílí provozovateli ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, s takovýmto postupem souhlas.